Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Boone

Rodzina rowerów Boone

W walce o Puchar Świata potrzebna jest siła, umiejętności i cholernie dobry rower. Pełna gama rowerów przełajowych Treka zapewnia możliwie największą przewagę na rywalami - zostały skonstruowane tak, by zwyciężały nawet w najgorszych warunkach. Nie możemy obiecać Ci tęczowej koszulki, ale gwarantujemy, że nasze rowery przełajowe wycisną z Ciebie wyniki, jakich jeszcze nie miałeś.

Boone 5 Disc

Boone 5 Disc to furtka do świata włókna węglowego w naszej ofercie rowerów przełajowych.


image

To kompletny rower przełajowy przygotowany do wyścigu, wyposażony w lekką ramę z włókna węglowego z przednim i tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, który zapewni przewagę na trudnych technicznie trasach.
image
Części o specyfikacji przełajowej, geometria opracowana na podstawie opinii profesjonalnych zawodników, hydrauliczne hamulce tarczowe i napęd 1x11 sprawiają, że jest to idealna propozycja, zarówno dla uczestników wyścigów przełajowych, jak i miłośników szutru.
Cena: 13499.-

Boone 7 Disc 


Boone 7 Disc to nasz najlżejszy i najszybszy rower przełajowy. Frunie nad przeszkodami, przez błoto i piasek, a do tego spokojnie zniesie polanie piwem, gdy staniesz na szczycie podium.
To nasz najlepszy model do jazdy przełajowej, z IsoSpeed z przodu i z tyłu, sprawnymi w każdych warunkach hamulcami tarczowymi i gotowym na wyścigi napędem.

image


Cena: 17999.-


Boone 7 Disk Di2

image


Boone 7 Disc to nasz najlżejszy i najszybszy rower przełajowy. Niczym rumak pokonuje przeszkody, błoto i piach, a przy tym jest w stanie poradzić sobie z piwnym prysznicem rozpylanym na najwyższym stopniu podium. To nasza najlepsza konfiguracja przełajowa, z przednim i tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, zapewniającymi odpowiednią siłę hamowania w każdych warunkach, a także z bezprzewodowym elektronicznym napędem 1x12.

image

Ultralekka rama z włókna węglowego OCLV z serii 600 z przednim i tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, bezprzewodowy elektroniczny napęd 1x12 SRAM Force eTap AXS, hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount i kierownica z włókna węglowego Bontrager IsoCore. Dodatkowo lekkie koła Bontrager Paradigm Elite 25 TLR, które w prosty sposób można przystosować do zastosowania bezdętkowego, dzięki czemu możesz jeździć z niższym ciśnieniem bez obaw o przebicie.

Cena: 22499.-
 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Branickiego 10 (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 22 55 705
Warszawa - Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
tel: 22 374 55 29
Warszawa - Al. KEN 49
tel: 22 405 80 45 
 Warszawa- Ostrobramska 64
 tel: 22 612 50 04
Warszawa - Rzeczypospolitej 24e (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 224 44 44 


 
Kontakt mail: airbike@airbike.pl