Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Checkpoint

Checkpoint AL3
Checkpoint AL 3 może i jest podstawowym rowerem na szuter w gamie, ale obfituje w rozwiązania, które czynią go właściwym wyborem tak dla zaczynających jazdę na szutrze, jak i prawdziwych wyjadaczy.

Wyposażony jest, między innymi, w lekką ramę ze stopu aluminium, napęd Shimano, osie przelotowe, koła przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready i hamulce tarczowe poprawiające hamowanie we wszystkich warunkach pogodowych.

CheckpointAL3_19_24969_A_Primary

Rama z Alpha Aluminium Serii 200 o ogromnym prześwicie przy oponach, widelec z włókna węglowego pod hamulce tarczowe, 12 mm osie przelotowe, napęd 2x9 Shimano Sora, mocowania błotników i bagażnika, mechaniczne hamulce tarczowe Tektro dla pewnego hamowania w każdych warunkach pogodowych, koła przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready i opony 700x32 Bontrager R1 Hard-Case Lite.

Cena 5199.- plnCheckpoint AL4
Checkpoint AL 4 to idealny sposób na rozpoczęcie przygody z jazdą na szutrze.
Zbudowany jest na podstawie lekkiej ramy z aluminium, z wytrzymałymi częściami, którym nie będzie straszna poprawa Twoich umiejętności.

Dodatkowo, ten rower na szuter zapewnia wyjątkową wszechstronność. Dzięki dodatkowym mocowaniom łatwo dodać torby i bagażniki na codziennej dojazdy do pracy oraz wycieczki.

To wyjątkowo wszechstronny rower, dostosowany do różnych stylów jazdy, w tym przejażdżek po szutrze, dłuższych wypraw i codziennych dojazdów do pracy.

Wielki prześwit na opony pozwala założyć opony o rozmiarze do 38c, dające przyczepność i stabilność w każdych warunkach.

Z mocowaniami na rurze podsiodłowej i po obu stronach rury dolnej łatwo przewozić więcej sprzętu i wody.

Wewnętrzne prowadzenie linek chroni je nawet wtedy, gdy jest więcej błota niż szutru.

Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają hamowanie w każdą pogodę, na każdej nawierzchni i nic sobie nie robią z błota, kamieni czy szutru.

CheckpointAL4_20_30207_B_Primary

Cena 6299.- plnCheckpoint AL5
 
Checkpoint ALR 5 to najbardziej korzystny rower na szuter w gamie.
To wysokiej klasy maszyna, która pożera kilometry na długich i trudnych trasach po szosach, nieutwardzonych drogach, a nawet najbardziej zdradliwych drogach szutrowych.

Model ten wyróżnia się jednak wysoce sprawnymi częściami i bogactwem rozwiązań takich jak regulowane haki Stranglehold, duży prześwit przy oponach i dodatkowe mocowania, dzięki którym łatwo dopasować rower do przygody.


Rama z Alpha Aluminium Serii 300 o wielkim prześwicie na opony i z regulowanymi hakami Stranglehold, widelec z włókna węglowego, osie przelotowe 12 mm, 11-biegowy napęd Shimano 105 i kaseta 11-34 o szerokim zakresie przełożeń, która świetnie się sprawdza na podjazdach.

Dodatkowo, hydrauliczne hamulce tarczowe dla pewnego hamowania w każdych warunkach, kierownica Bontrager Elite IsoZone z wkładkami z pianki wbudowanymi w górny chwyt oraz opony 700 x 40 Bontrager GR1 Comp poprawiające stabilność i przyczepność.

Jeśli liczy się dla Ciebie stosunek przygody/cena, nie znajdziesz lepszego roweru niż Checkpoint ALR 5. Wysokiej klasy części, wytrzymała rama ze stopu aluminium pozwalająca utrzymać cenę w ryzach i mnóstwo dodatkowych rozwiązań, takich jak dodatkowy prześwit na opony i opcje dopasowania, dzięki którym możesz pewnie.

CheckpointALR5_20_24385_C_Primary

Cena 8999.-Checkpoint SL5
Checkpoint SL 5 to rower szutrowy z włókna węglowego stworzony na niesamowite przygody w każdym terenie. Wyposażony jest w napęd w pełni oparty na Shimano 105 i hydrauliczne hamulce tarczowe, ale naprawdę wyróżnia go lekka rama z włókna węglowego OCLV z IsoSpeed, czyli rozdzielaczem w punkcie łączenia rury górnej/rury podsiodłowej, który zapewnia lepsze pochłanianie wstrząsów w trudnym terenie, dzięki czemu dłużej zachowasz siły.
Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z tylnym IsoSpeed, potężne hydrauliczne hamulce tarczowe flat-mount, napęd 2x11 w pełni oparty na grupie Shimano 105 i opony na szuter przystosowane do zastosowania bezdętkowego 700 x 40 Bontrager GR1 Team Issue Tubeless Ready.

Checkpoint SL 5 zapewnia też wewnętrzne prowadzenie linek i przewodów Control Freak, kierownicę Bontrager Elite IsoZone z pianką wbudowaną na górnych i dolnych chwytach, 12 mm osie przelotowe, mocowania błotników i bagażnika oraz haki Stranglehold.

CheckpointSL5_20_24387_A_Portrait
Checkpoint SL 5 występuje również w drugim malowaniu:

CheckpointSL5_20_24387_C_Portrait

Cena  12999.- pln

Checkpoint SL 6

Ulepszona wersja wyżej prezerntowanego modelu SL5 o osprzęt Shimano Ultegra, koła Bontrager Paradigm, oraz karbonowy maszt podsiodłowy. 

CheckpointSL6_20_28488_A_Portrait


Cena: 15 699 zł 

Checkpoint SL 7 

SL 7 to topowy model Gravela od TrekBikes, wyposażony jest w carbonowe koła od Bontragera, za zmianę przełożeń odpowiada bezprzewodowa grupa Sram XX1 Eagle AXS. Po ludzku: oznacza to że do dyspozycji mamy 12 przełożeń przy jednej zębatce z przodu. Zakres biegów na kasecie zapewni odpowiednie przełożenie w każdym terenie. Sama przerzutka jest elektryczna i zmiana biegów odbywa się przez serwo-mechanizm. Sygnał wysyłany jest z manetki w sposób bezprzewodowy. Dzięki czemu mamy ogniaczoną ilość przewodów na kierownicy do minimum. 

CheckpointSL7_20_29344_A_Portrait
Malowanie... zwala z nóg :) 

Cena: 24 699 zł
 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Branickiego 10 (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 22 55 705
Warszawa - Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
tel: 22 374 55 29
Warszawa - Al. KEN 49
tel: 22 405 80 45 
 Warszawa- Ostrobramska 64
 tel: 22 612 50 04
Warszawa - Rzeczypospolitej 24e (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 224 44 44 


 
Kontakt mail: airbike@airbike.pl