Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Domane +

Domane +
 
Domane+ to elektryczny rower szosowy z barankiem, który umożliwia dalsze i szybsze przejażdżki po szosie. Rama z włókna węglowego z rozdzielaczem IsoSpeed i stabilną geometrią długodystansową endurance, mocny napęd Bosch wspomagający do 25 km/h i estetyczna konstrukcja z wbudowanym oświetleniem czynią z Domane+ idealną maszynę dla rowerzystów pożądających prędkości, osiągów na wszystkich drogach i nieskończonego stylu.

DomanePlusEU_19_26472_A_Primary

Cena: 26999.-

Domane + LT

Domane+ LT to rower elektryczny z włókna węglowego z barankiem stworzony specjalnie dla miłośników szosy szukających prawdziwych wrażeń na drodze, a jednocześnie dodatkowej mocy. Opływowy i wydajny napęd Fazua włącza dopalanie, gdy tego potrzebujesz, na przykład przy jeździe pod wiatr lub do pokonania kumpla na podjeździe, ale w żaden sposób Cię nie spowalnia, gdy z niego nie korzystasz. Zyskujesz też korzyści z naszej ramy z włókna węglowego OCLV, wygładzającego trasę IsoSpeed i osprzętu Shimano Ultegra.

image

image

Nasza lekka rama i widelec z włókna węglowego OCLV Serii 500, z tylnym IsoSpeed, lekkim, szybkim i wydajnym silnikiem Fazua Evation oraz akumulatorem 250 Wh wspomagającym do 25 km/h. Napęd (akumulator i silnik) możesz z łatwością zdjąć z ramy i jeździć na rowerze z nim lub bez niego. Dodatkowe zalety to kontroler Fazua, napęd 2x11 Shimano Ultegra, zintegrowane lampki przednie i tylne oraz hydrauliczne hamulce tarczowe


image

image
Przedni i tylny IsoSpeed pochłaniają meczące nierówności na trudnych drogach, dzięki czemu oszczędzasz siły na dłużej.

Cena: 2499.- do 27699.-Domane + LT 7

Domane+ LT 7 to rower elektryczny z włókna węglowego z barankiem stworzony specjalnie dla miłośników szosy szukających prawdziwych wrażeń na drodze, a jednocześnie dodatkowej mocy. Opływowy i wydajny napęd Fazua włącza dopalanie, gdy tego potrzebujesz, na przykład przy jeździe pod wiatr lub do pokonania kumpla na podjeździe, ale w żaden sposób Cię nie spowalnia, gdy z niego nie korzystasz. Zyskujesz też szybką i precyzyjną zmianę biegów Shimano Ultegra Di2.

image

image

Rama i widelec z włókna węglowego OCLV Serii 500, z przednim i tylnym IsoSpeed, lekkim, szybkim i wydajnym silnikiem Fazua Evation oraz akumulatorem 250 Wh wspomagającym do 25 km/h. Napęd (akumulator i silnik) możesz z łatwością zdjąć z ramy i jeździć na rowerze z nim lub bez niego. Dodatkowe zalety to kontroler Fazua, sterowany elektrycznie napęd 2x11 Shimano Ultegra Di2, koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3V, zintegrowane lampki przednie i tylne oraz hydrauliczne hamulce tarczowe.

Cena: 36499.-


Domane + LT 9

Domane+ LT 9 to wysokiej klasy rower elektryczny z włókna węglowego z barankiem stworzony specjalnie dla miłośników szosy szukających prawdziwych wrażeń na drodze, a jednocześnie dodatkowej mocy. Opływowy i wydajny napęd Fazua włącza dopalanie, gdy tego potrzebujesz, na przykład przy jeździe pod wiatr lub do pokonania kumpla na podjeździe, ale w żaden sposób Cię nie spowalnia, gdy z niego nie korzystasz. Zyskujesz również wydajny, najwyższy model napędu sterowanego elektronicznie od Shimano - Dura-Ace Di2.

Rama i widelec z włókna węglowego OCLV Serii 500, z przednim i tylnym IsoSpeed, lekkim, szybkim i wydajnym silnikiem Fazua Evation oraz akumulatorem 250 Wh wspomagającym do 25 km/h. Napęd (akumulator i silnik) możesz z łatwością zdjąć z ramy i jeździć na rowerze z nim lub bez niego. Dodatkowe zalety to kontroler Fazua, sterowany elektronicznie napęd 2x11 Shimano Dura-Ace Di2, koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3V, zintegrowane lampki przednie i tylne oraz hydrauliczne hamulce tarczowe.


image

Cena: 49499.-
 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Branickiego 10 (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 22 55 705
Warszawa - Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
tel: 22 374 55 29
Warszawa - Al. KEN 49
tel: 22 405 80 45 
 Warszawa- Ostrobramska 64
 tel: 22 612 50 04
Warszawa - Rzeczypospolitej 24e (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 224 44 44 


 
Kontakt mail: airbike@airbike.pl