Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Madone SL

Madone SL 6

image

Madone SL 6 Disc zapewnia te same zaawansowane właściwości aerodynamiczne i jakość jazdy jak inne modele szosowe z gamy Madone, ale utrzymuje cenę w ryzach poprzez zastosowanie standardowego wspornika i aerodynamicznej kierownicy, co poprawia możliwości regulacji. To najlepszy rower wyścigowy w nad wyraz korzystnej cenie, oferujący wyjątkową sprawność podczas szybkiej jazdy, aerodynamiczne koła, wyrównujący drogę rozdzielacz IsoSpeed, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe i opływową formę, która aż się prosi o szybką jazdę.

image

Madone SL 6 jest gotowy do wyścigu, prosto ze sklepu. Wyposażony jest w 11-biegowy napęd Shimano Ultegra, wygładzający szosę rozdzielacz IsoSpeed, a także lekką ramę z włókna węglowego OCLV Serii 500 z rurami Kammtail Virtual Foil, które dosłownie rozcinają wiatr. Do tego, koła przystosowane do zastosowania bezdętkowego Bontrager Aeolus Comp 5, aerodynamiczna nasadka masztu podsiodłowego Madone i hydrauliczne hamulce tarczowe.

image

Cena: 19999.-


Madone SL 7 

image

Madone SL 7 Disc łączy zaawansowane właściwości aerodynamiczne i ogólną sprawność jazdy z szybką i niezawodną pracą sterowanego elektronicznie napędu. Jest lekki, szybki i niesamowicie opływowy, a do tego wyposażony w aerodynamiczne koła z włókna węglowego, wygładzający trasę rozdzielacz IsoSpeed i mocne hydrauliczne hamulce tarczowe, które pracują sprawnie w każdych warunkach.

image
Cena: 26999.-


Madone SL 7  - Rama z widelcem


image
Rama Madone SL Disc to najlepsza platforma do zbudowania własnego aerodynamicznego roweru na wyścigi w przystępnej cenie. Wykorzystuje nasze najlżejsze ułożenie włókna węglowego OCLV Serii 500 i regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej zapewniający nad wyraz płynną jazdę.

Cena:17999.- 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Branickiego 10 (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 22 55 705
Warszawa - Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
tel: 22 374 55 29
Warszawa - Al. KEN 49
tel: 22 405 80 45 
 Warszawa- Ostrobramska 64
 tel: 22 612 50 04
Warszawa - Rzeczypospolitej 24e (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 224 44 44 


 
Kontakt mail: airbike@airbike.pl