Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa linia Trek - Emonda ALR

Linia Émonda wyróżnia się perfekcyjnie lekką aluminiową konstrukcją 

 (Waterloo, Wisconsin) – Trek przedstawia zupełnie nową linię ultralekkich aluminiowych rowerów szosowych, niedoścignionych w wadze i jakości jazdy. To pierwszy aluminiowy rower, który naprawdę zasługuje na miano Émonda. Linia Émonda ALR została stworzona z niezwykłą dbałością o wyważenie i jakość prowadzenia. Wznosi ona pojęcie elegancji na zupełnie nowy poziom, znacznie przewyższając lekkością i osiągami wiele modeli z włókna węglowego. Linia Émonda ALR oferuje najwyższą w swojej klasie jakość jazdy i najniższą wagę w cenie typowej dla modeli aluminiowych. Émonda ALR całkowicie zmienia sposób myślenia o konstrukcjach aluminiowych.

 Wszystkie elementy w linii Émonda, od projektu ramy po każdy komponent wybrany dla poszczególnych modeli, realizują ten sam ambitny cel: stworzyć linię najlżejszych produkowanych seryjnie rowerów szosowych, jakie kiedykolwiek powstały. Jeden z tych elementów nigdy wcześniej nie był stosowany w rowerze szosowym o aluminiowej konstrukcji. Rozwiązanie Treka Invisible Weld Technology zrewolucjonizowało technologię spawania, wprowadzając eleganckie i lżejsze łączenia. Nowa technologia wymaga mniejszej ilości materiału przy jednoczesnym wzmocnieniu łączeń. Rezultatem są idealnie gładkie spawy, mocniejsze łączenia elementów ramy, a przy tym niższa waga i atrakcyjny wygląd.

 Émonda to wymarzony rower – zarówno do jazdy, jak i do sprzedaży. Wszystkie modele ALR charakteryzują się popularną dla linii Émonda geometrią H2 oraz są w pełni wyposażone we wszystkie podzespoły. Skonfigurowanie każdego modelu Émonda ALR jako pełnego systemu zapewnia jakość jazdy porównywalną z jego odpowiednikiem z włókna węglowego. Rama w modelach Émonda ALR wyposażona jest w czujnik DuoTrap S, co pozwala w pełni wykorzystać zalety tej technologii w aluminiowym rowerze o wyścigowym rodowodzie.

 Najlżejsza, najlepsza do jazdy aluminiowa rama Treka wyznacza nowe granice tego, co można zrobić z wagą roweru i jego osiągami. 

Główne atrybuty:

Nowe Alpha Aluminium Serii 300 - Najwyższej jakości aluminium hydroformowane w celu uzyskania rur dostosowanych do rozmiaru ramy zapewniających idealną równowagę pomiędzy sztywnością i wagą.

 

Nowa technologia niewidocznych spawów - Dzięki rewolucyjnej technologii spawania udało się stworzyć lepsze połączenie pomiędzy rurami skutkujące zwiększeniem wytrzymałości przy użyciu mniejszej ilości materiału.

 

Widelec Emonda SL - Ultralekka konstrukcja w całości wykonana z włókna węglowego

 

Geometria H2 - Wszystkie modele Emonda ALR zbudowane są na geometrii H2

 

Kompatybilne z DuoTrap S - Monitoruj swoje osiągi z DuoTrap S obsługującym protokoły Bluetooth oraz ANT+.

 

Kompletne grupy komponentów - Każdy model ALR wyposażony jest w PEŁNĄ grupę osprzętu. Oznacza to, że zamawiając rower Émonda ALR 5 z napędem Shimano 105, klient otrzymuje należący do tej grupy osprzętu łańcuch, kasetę, korbę, hamulce, przerzutki oraz manetki. 

 

Dożywotnia gwarancja - Podobnie jak w przypadku pozostałych rowerów szosowych, Trek potwierdza jakość najlżejszego aluminiowego roweru szosowego najlepszą gwarancją na świecie – dożywotnią.

Facebook

Kontakt

Warszawa - Branickiego 10 (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 22 55 705
Warszawa - Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
tel: 22 374 55 29
Warszawa - Al. KEN 49
tel: 22 405 80 45 
 Warszawa- Ostrobramska 64
 tel: 22 612 50 04
Warszawa - Rzeczypospolitej 24e (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 224 44 44 


 
Kontakt mail: airbike@airbike.pl