Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rowery Trek Factory Racing

Image_06

Nie ma chyba sportu, w którym sprzęt grałby tak wielką rolę jak kolarstwo, więc wyposażenie, które się sprawdzi w zmaganiach to kluczowa sprawa dla zespołu startującego w World Tour. W przypadku Trek Factory Racing osiągi i sprzęt są nadzwyczaj blisko powiązane. Na 2015 rok Trek przygotował dla zespołu nowy arsenał.

Émonda: Projektowaniu każdego elementu modelu Émonda przyświeca ten sam śmiały cel: stworzyć najlżejszą linię produkowanych seryjnie rowerów szosowych. Émonda to ulubiona broń sportowców z Trek Factory Racing, gdy zaczynają się podjazdy i wymagana jest idealna równowaga sztywności i wagi. Lekka, sztywna, szybka. To właśnie Émonda.

Kolarze: Arredondo, Busche, Didier, Jungels, Mollema, Schleck, Zoidl, Zubeldia

Domane: Zaprojektowany z myślą o triumfach na brukowanych drogach, na których wczesną wiosną rozgrywane są klasyki, Domane przyniósł zwycięstwa podczas Ronde van Vlaanderen i Paryż-Roubais. Twardzielom z zespołu Trek Factory Racing walczącym w odbywających się w najtrudniejszych warunkach sezonu klasykach, Domane łagodzi nawet najbardziej nierówny bruk Wydajny, stabilny, szybki. Taki jest Domane.

Kolarze: Alafaci, Cancellara, Devolder, Irizar, Nizzolo, Popowicz, Rast, Roulston, Sergent, Stuyven, Van Poppel B, Van Poppel D, Coledan, Steegmans

Madone: Kiedy liczy się każda sekunda Trek Factory Racing stawia na super aerodynamiczny model Madone. Madone to bezkompromisowa maszyna wyścigowa. Innowacyjna, aerodynamiczna rama Madone stworzona została z pomocą rewolucyjnego systemu Kammtail Virtual Foil, który daje dodatkowe 25 watt darmowej mocy. Aerodynamiczny, lekki, szybki. Taki jest Madone.

Kolarze: Beppu, Felline, Silvestre, Vandwalle, Watson

 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Branickiego 10 (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 22 55 705
Warszawa - Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
tel: 22 374 55 29
Warszawa - Al. KEN 49
tel: 22 405 80 45 
 Warszawa- Ostrobramska 64
 tel: 22 612 50 04
Warszawa - Rzeczypospolitej 24e (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 224 44 44 


 
Kontakt mail: airbike@airbike.pl