Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

SL

Rodzina rowerów Emonda SL

EMONDA SL 5


Émonda SL 5 to lekki rower szosowy z włókna węglowego o wyważonej charakterystyce jazdy, wyjątkowym prowadzeniu i z grupą części, które pozostaną niezawodne przez wiele lat. To idealny rower na długie wyprawy w górzysty teren, do szybkich podjazdów i dynamicznych zjazdów.

image
Cena 7999.-


EMONDA SL 5 Disc

Émonda SL 5 Disc to lekka szosówka z włókna węglowego o zrównoważonej charakterystyce jazdy, świetnym prowadzeniu i z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi dla pewnego hamowania w każdych warunkach. To idealny rower na długie wyprawy w górzysty teren, do szybkich podjazdów i dynamicznych zjazdów.

image

Lekka rama i widelec z włókna węglowego OCLV Serii 500, 11-biegowy napęd Shimano 105, potężne hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount Shimano, maszt podsiodłowy Ride Tuned, estetyczne wewnętrzne prowadzenie linek i kabli oraz koła bezdętkowe Bontrager Tubeless Ready.

image
image
Cena: 9999.-


Emonda SL6

Émonda SL 6 trafia w idealne połączenie ceny i osiągów w rowerze szosowym z włókna węglowego. Ma niesamowicie lekką ramę z włókna węglowego OCLV, wysokiej klasy napęd Ultegra i pierwszorzędny zestaw kół, a to wszystko w wyjątkowo korzystnej cenie. To gotowy na wyścigi mistrz podjazdów i właściwy wybór dla miłośników kolarstwa szosowego o najróżniejszych priorytetach.

image

Lekkie części pasują do lekkiej ramy. Émonda SL 6 ma ramę z włókna węglowego OCLV Serii 500 i widelec z włókna węglowego, nasadkę masztu podsiodłowy z włókna węglowego Ride Tuned, napęd 11-biegowy Shimano Ultegra, mocne bezpośrednio mocowane hamulce szczękowe Bontrager Speed Stop i koła przystosowane do montażu bezdętkowego Bontrager Paradigm, a także wewnętrzne prowadzenie linek i przewodów w ramie i widelcu.

Cena: 9999.-EMONDA SL 6 Disc


image

Émonda SL 6 Disc oferuje wszystkie korzyści ultralekkiej szosówki z włókna węglowego, a dodatkowo hydrauliczne hamulce tarczowe pewnie hamujące w każdych warunkach.

image

Dzięki osiom przelotowym z przodu i z tyłu to świetny wybór dla jeżdżących szybko miłośników szosy, którzy pragną też dodatkowej pewności hamulców działających w każdych warunkach.

image

Émonda SL 6 Disc zyskuje miejsce w naszej najlżejszej rodzinie rowerów dzięki zastosowaniu ramy z włókna węglowego OCLV Serii 500, nasadki masztu podsiodłowego z włókna węglowego Ride Tuned, pełnej grupy Shimano Ultegra, wysokiej jakości kołom bezdętkowym Bontrager Paradigm Disc Tubeless Ready i poprawiającym sztywność osiom przelotowym 12 mm z przodu i z tyłu. Hamulce tarczowe flat mount usprawniają hamowanie i umożliwiają precyzyjną modulację.

Cena: 12499.-EMONDA SL 6 Disc PRO

Émonda SL 6 Disc Pro to pierwszy szosowy rower z włókna węglowego w gamie, który łączy koła z włókna węglowego z lekką ramą. Hamulce tarczowe i wydajny napęd czynią z niego idealny wybór dla miłośników szosy ceniących sobie prędkość, świetne prowadzenie i osiągi podczas każdej przejażdżki.


image
Cena: 15899.-


EMONDA SL7 Disc

Émonda SL 7 Disc oferuje wszystkie korzyści z ultralekkiego roweru szosowego z włókna węglowego, a do tego ma hydrauliczne hamulce tarczowe dla pewnego hamowania w każdych warunkach i elektroniczny napęd zmieniający biegi płynnie i niezawodnie.

image

Koła z włókna węglowego i inne wyścigowej klasy części czynią z tej maszyny idealny wybór dla szybkich kolarzy szukających każdej możliwej korzyści w osiągach.

Cena: 21499.-EMONDA SL7 Disc Etap

Émonda SL 7 Disc eTap zapewnia wszystkie korzyści z ultralekkiego roweru szosowego z włókna węglowego, a do tego ma hydrauliczne hamulce tarczowe dla pewnego hamowania w każdych warunkach, koła z włókna węglowego i sterowany całkowicie bezprzewodowo elektroniczny napęd. SRAM Force eTap AXS pracuje szybko, płynnie i jako pierwszy napęd na rynku korzysta z 12-rzędowej kasety.

image
Cena: 22499.–

Facebook

Kontakt

Warszawa - Branickiego 10 (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 22 55 705
Warszawa - Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
tel: 22 374 55 29
Warszawa - Al. KEN 49
tel: 22 405 80 45 
 Warszawa- Ostrobramska 64
 tel: 22 612 50 04
Warszawa - Rzeczypospolitej 24e (Miasteczko Wilanów)
tel: 22 224 44 44 


 
Kontakt mail: airbike@airbike.pl